איך להקים עסק ללא שום הון התחלתי-אלי שביט
You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.
הקמת עסק מהבית יכולה להוות פתרון מצוין לחלקינו ויכולה גם לספק מענה נאות לקונפליקט הקיים בין הבית לקריירה.
מדובר על משימה שאיננה קלה לעיתים כלל וכלל אך בסופו של דבר היא יכולה להעניק פתרון כמעט מושלם לבעיות שונות ולתגמל אותנו בצורה משביעת רצון.
לא רק עניין הכסף משחק כאן תפקיד אלא האמונה ביכולתנו ובכישרונות שלנו להיות עצמאיים ולהצליח לבד. באיזשהו מקום מדובר על הגשמת חלום.

עסק מהבית – מה צריך לבדוק?
  1. בררו עם עצמכם אם אתם מסוגלים ליזום? אם אין לכם מעוף, יכולת לראות קדימה למרחקים ארוכים ואת הכישרון ליזום, אזי רצוי שתחשבו שוב. הקמת עסק מהבית דורשת את כל התכונות הללו.
  2. חישבו איזה עסק אתם רוצים להקים. מטבע הדברים מהות העסק אמורה להיות קשורה לכישרונות, ליכולות ולמהווים שלכם. עסק מהבית הוא גם פונקציה של כל אלה.
  3. בדקו את יכולות המימון שלכם ואת יכולת הספיגה שלכם. לעיתים לוקח כמה חודשים טובים עד שמתחילים באמת לראות כסף ועסק חדש מהבית דורש סבלנות ואורך רוח.
  4. בדקו את קהל היעד והשוק שלכם. ברגע שתוכלו להגדיר אותם תדעו גם לנתב יותר נכון את כל הפעולות העסקיות והשיווקיות שלכם ותעמדו יותר טוב במטרות שהצבתם לכם לקידום העסק.
  5. מיצאו דרך לפרסם את העסק החדש ולא דווקא באמצעים שישאירו לכם חור ענק בכיס. תוכלו לפרסם את העסק גם באמצעות קרובים, חברים, פייסבוק, בלוגים, פורומים ועוד.
יותר ויותר אנשים מחליטים כיום שפתיחת עסק מהבית הוא הפתרון האידיאלי בשבילהם. לא רק העובדים  באינטרנט אלא גם רופאים, רואי חשבון, מעצבי פנים, אדריכלים, קוסמטיקאיות ועוד. בין היתרונות הבולטים הנוספים אותם ניתן למנות חסכון בזמן יקר ועלות הדלק שהיום גבוהה מאי פעם, חיסכון במיסים, הוצאות משרדיות, אין צורך בעובדים ואפילו ניתן למצוא זמן פנוי שאפשר לנצל אותו למטרות שונות. פתיחת עסק מהבית מהווה גם פתרון מצוין לאלה שזקוקים להכנסה נוספת מבלי לוותר על מקור פרנסתם היחיד. האפשרויות כיום הן רבות ואם אתם באמת מעוניינים בכך, מספיק יהיה אם תרשמו את המונחים "עסק מהבית" או "עבודה מהבית" במנועי החיפוש השונים, וישנו סיכוי גבוה שתמצאו את מבוקשכם.