בכל חבורה יש אחד כזה לפחות. זה שקם בבוקר, מצחצח שיניים, מדליק את המחשב, והופ! הוא כבר בעבודה. עם פיג'מה. עבודה מהבית נהייתה נפוצה בעידן האינטרנט. עם אינספור יתרונות החל מהחיסכון בדלק ובזמן יקר דרך השעות הגמישות והאפשרות לעבוד עם נעלי בית, אין פלא שרבים ורבות בוחרים באפשרות זו. עבודה מהבית בקלדנות היא אחת האופציות הטובות יותר.

מנהלים רבים כבר הבינו. בשביל מה להביא בחורה כל יום מהבית, לשלם לה נסיעות והפסקת צהריים, לספוג את המהלומה כשהילד שלה חולה או כשהיא נפלה על פקק לא נורמאלי באיילון, אם אפשר לקבל את אותה תוצאה כשהיא בכלל בבית? עבודה מהבית בקלדנות פשוטה ומתאימה לכל אחת (ואחד). אם דרך הטלפונים, המיילים או הפקס – מקבלים את התכתובת ומקלידים. כמה פשוט.

חברות תקשורת, אתרי אינטרנט, סופרים, מורים, חברות קידום אתרים ועוד מחפשות באופן קבוע אדם עבור עבודה מהבית בקלדנות. כישורים מיוחדים לא צריך, למעט יכולת הקלדה מהירה (אם אין לך, זה עלול לקחת המון זמן ולא להשתלם), עברית תקנית, יכולת עבודה בסיסית מול מחשב והרבה סבלנות.

כדי להתמיד לאורך זמן בעבודה מסוג זה, חשוב מאוד לדעת לתכנן את הזמן ככה שהכל יוגש במועד שנקבע ובצורה איכותית. ה"בעיה" בעבודה מהבית ידועה – קל יותר להתפתות לדחות את העניין, ודחייה מובילה לדחייה שמובילה לאיחור. לא חבל?

מעסיקים רבים משלמים עבור כל הקלדה בשיטת ה"פרילנסר", בעוד אחרים משלמים סכום קבוע עם תוספת כמות. כמובן שלא מדובר בסכומים גבוהים, אך עם הזמן הם עולים וכמובן, ככל שמספיקים יותר – המשכורת עולה בהתאם.

עבודה מהבית בקלדנות אידיאלית עבור אימהות לילדים קטנים, אנשים המחפשים הכנסה נוספת או סתם כאלו שגרים ביישוב מרוחק ומתקשים למצוא עבודה במרחק סביר. בכלל, עבודה מהבית היא פתרון מעולה לישובי הפריפריה, כי מהבית, אין משמעות להיכן אתה מתגורר.

אז אם גם לכם אין עודף זמן, אם גם לכם מתאימה עוד הכנסה נאה עם מאמץ מזערי, עבודה מהבית בקלדנות היא דרך מצוינת לעשות זאת. בהצלחה!