בזמן שרובינו קמים בבוקר, מצחצחים שיניים, מתלבשים, מתבשמים ויוצאים לעבודה, יש כאלו שעושים את הכסף עם פיג'מה ומצנפת על הראש. קבלו במחיאות כפיים ו"רק כמה שאלות קטנות" את צוות הסוקרים של ישראל.

הוצאתם לפועל של סקרים הינה תעשיית ענק אשר מהווה את הבסיס להחלטות הרות גורל עבור חברות המייצרות מוצרי מזון, טואלטיקה, ניקוי ועוד. חברות משקיעות משאבים אדירים כדי לדעת מה הלקוח אוהב, ולדאוג ליצור מוצר בדיוק בהתאם להעדפותיו.

בדיוק בשלב הזה אתם נכנסים לתמונה. עבודה מהבית בסקרים היא הדרך של הפירמה לקבל תמונת מצב, והדרך שלכם לעשות כסף קל מהבית. כל מה שצריך זה לדעת עברית על בוריה, סבלנות, מחשב – ויש לכם עבודה לא קשה, לא מסובכת, ועם שכר נאה בצידה.

עבודה מהבית בסקרים כשמה כן היא – מילוי סקרים שונים המופיעים ברשת האינטרנט בהתאם להזמנות לקוח הקיימות אצל החברה המעסיקה, כשכל מה שעליך לעשות הוא לקרוא את השאלות ולענות עליהן על פי צו מצפונך.

שוב נזכיר ונאמר – חברות משקיעות הוני עתק בדברים האלו ועושות הכל על מנת להבטיח את איכות הסקרים והמהימנות שלהם. לכן נמליץ בחום לא לזלזל בביצוע הסקרים, לא לענות בלי באמת לקרוא. אנליסטים וסטטיסטיקאים המנתחים את התוצאות יכולים להבחין בקלות בסקר שנעשה בצורה לא תקינה. חבל לאבד מקום עבודה על כך.

צורת התשלום המקובלת בתחום היא על פי כמות הסקרים. במרבית המקרים, מדובר בהשלמת הכנסה ולא בסכומים אשר עשויים להוות מקור להכנסה ראשית. אם זאת, בבחינת המאמץ הזניח יחסית לשכר הנאה, אין ספק שמדובר בעבודה משתלמת כלכלית. יש מקומות שמשלמות בתלושי קנייה, מוצרי מזון או חשמל, חופשות לחו"ל וכו'.

עבודה מהבית בסקרים מיועדת לכולם. ההעדפה היא לבוגרים שמהווים מקור אמין יותר מאשר צעירים, אם כי לא בהכרח. צעירים, מבוגרים, נשים, גברים, אקדמאים או כאלו שלא השלימו את תעודת הבגרות שלהם. כל אחד יכול.

חשוב לבחור חברה / אתר מוכרים. חפשו המלצות מאנשים שעבדוה בתחום, יש פה ושם אנשים שינסו להתחמק מתשלום עבורכם. בהצלחה!