עבודה מהבית במחשב- זה קיים!

מרבית האנשים, כאשר הם מביטים במחשב הביתי שלהם, הם רואים מכשיר אלקטרוני המשמש להנאה, ידע, ותקשורת עם אנשים אחרים. אבל יש גם כאלו שעבורם המחשב הוא מקור הכנסה. עבודה מהבית במחשב מספקת משכורת נוספת לעשרות אלפי אנשים בישראל, ולכמה אלפים היא משמעת כמקור הכנסה עיקרי או יחיד. והכל, במגרש הביתי שלכם, במכנס קצר וגופיה, עם מזגן בחדר וכוס קפה ביד. נשמע טוב, לא?

 

עבודה מהבית במחשב מתחלקת למספר קטגוריות עיקריות. במרביתן רמת הידע, ההכשרה והיכולת הנדרשות לא גבוהות במיוחד וניתנות ללימוד בזמן קצר (לעיתים אין צורך אפילו בכך). יתרון משמעותי נוסף הוא שלפחות בחלק מן המקרים, עבודה מהבית נעשית במסגרת הזמן שלכם. יש לרוב גבולות זמן, אבל בתוכן, אתם חופשיים לבחור מתי לבצע את העבודה.

 

נתחיל מהקל – עבודה מהבית במחשב שלא דורשת שום הכשרה. ישנן שתי קבוצות עיקריות: האחת – מילוי סקרים. פשוטו כמשמעו – מגיעים אליכם טפסים למייל או לתוכנה מיוחדת של החברה בה אתם מועסקים עם שאלות שונות בנושאים שונים הקשורים לרוב להרגלי הצריכה שלכם. כל מה שאתם צריכים זה לענות בכנות ובאמינות. קבוצה שנייה צופה בתשדירים, פרסומות וכדומה וגם כן משיבה על שאלות הקשורות לכך. השכר עשוי להגיע בצורה של כסף (צ'ק או הפקדה בנקאית לרוב), תלושי קנייה (מזון, מוצרי חשמל וכו') או הטבות כספיות אחרות.

 

גם עבודה מהבית במחשב הדורשת יכולת כתיבה קיימת בשפע. עשרות אתרים נפתחים מדי יום וכמהים לאנשים שיכתבו תוכן עבורם; עשרות אתרים מציעים מאמרים בנושאים שונים ומגוונים; אתרי שיווק דורשים לרענן ולחדש את התוכן באתר שלהם לעיתים קרובות. בכל אלו ואחרים נכנסים כותבי האינטרנט לתמונה. קבלו נושא, סדר גודל של מילים וביטויים שאמורים להופיע במאמר. חקרו מעט, בדקו את הנושא, יצרו לעצמכם קונספט וכיוון ואתם בדרך הנכונה. התשלום הוא לרוב פר מאמר או פר מילה.

 

עבודות "רציניות" אף יותר הגוזלות שעות ארוכות יותר, דורשות הכשרה מסוימת ומשתלמות יותר מבחינה כלכלית ישנן בחברות היי טק ותקשורת שונות, בתפקידים טכניים, שירות לקוחות, מכירות רשת ועוד.

אז בחרו עבודה מהבית במחשב וצאו לעבוד. כלומר, הישארו לעבוד... בהצלחה!