כשמדברים על כסף קל, אין הכוונה בהכרח שתשבו תחת עץ קוקוס רענן באחד מאיי הקרביים , מישירים מבט למעלה וממתינים שמטחי דולרים ינחתו לידכם על החול הרך, אבל ניתן כיום להרוויח כסף קל באמצעים שונים והראשי שבהם הוא האינטרנט.

הנה לכם כמה שיטות לעשות כסף קל באמצעות האינטרנט:

כסף קל באמצעות סקרים –  ישנן מגוון חברות סקרים מקוונים אשר משלמות כסף לממלאי הסקרים. חברות רבות נתמכות על ידי סקרי שוק על מנת שיוכלו לקדם את המוצרים שלהם בדרך האפקטיבית ביותר. מדובר על עבודה בזמנכם הפנוי שאיננה דורשת מאמץ מיוחד והרשמה לאתרי הסקרים היא חינמית.

כסף קל באמצעות צפייה בפרסומות -  הרבה חברות ישלמו לכם כסף בעבור צפייה בפרסומות שלהם. כל פרסומת שתצפו בה טומנת בחובה תשלום, וכאשר תצברו סכום מסוים, תוכלו להעביר אותו לחשבון הבנק הווירטואלי שלכם ( למשל פייפל ). אם תצרפו את החברים שלכם לצפייה בפרסומות תכפילו את הסכומים ותוכלו להרוויח באופן פאסיבי.

כסף קל באמצעות מכירת קבצים -  תוכלו למכור קבצים שאתם ייצרתם באמצעות האתרים הרלוונטיים. הקבצים בהם מדובר הם רינגטונים, תצלומים שצילמתם, תוכנות, משחקים ועוד.

כסף קל באמצעות תוכניות שותפים – אולי מדובר על הדרך הטובה ביותר לעשות כסף קל מהבית. כל אחד יכול להרוויח כסף באמצעות קידום אתרים או תוכניות אחרות של גורמי פרסום וחברות. כשאומרים שותפים הכוונה היא לפרטים או חברות אשר רוצים לקדם באמצעות הרשת מוצרים כאלו או אחרים ושירותים של גורמים פרסומיים. התגמול הוא באמצעות עמלות בגין הפעולות אותם ביצע הגולש. פעולות אילו כוללות קנייה, גלישה באתר מסוים או הקלקה.

כסף קל באמצעות כתיבת מאמרי תוכן – אם ניחנתם בכישרון כתיבה, אתם אוהבים לגלוש באינטרנט ויודעים כיצד להתנהל באמצעות מנועי החיפוש למיניהם, תוכלו לכתוב מאמרי תוכן ולהתפרנס מכך. מאמרי תוכן הם מאמרים שיווקיים אשר נועדו לקדם אתרים. מאמרי תוכן מושכים אליהם הרבה מאוד מבקרים, ובאמצעות הקישורים השונים הגולש ברשת יגיע וייחשף לתכנים הרלוונטיים.
לא חסרות הדרכים להרוויח כסף קל באינטרנט, ואם גלישה ברשת מהווה חלק מהשגרה היומיומית שלכם, הנה לכם הזדמנות פז להרוויח עוד קצת כסף.