לרוע המזל, רובינו לא נולדנו לאבא עשיר... ההוצאות הכלכליות כיום כבדות מאוד, חלה עלייה ניכרת במחירי המוצרים השונים בשוק כגון דלק ואוכל, ההוצאות על המשפחה הולכות וגדלות, וחלק מאיתנו ייווכח כי המשכורת החודשית שלו איננה מספקת ויהיה עליו לתור אחר הכנסה נוספת.

 

ישנם כיום הרבה מאוד פתרונות והעבודות המוצעות כאן אומנם אינן מחליפות את העבודה הקבועה שלנו אך יכולות בנקל להכניס לנו הכנסה כעבודה מהבית נוספת שתקל ולו במעט את העול הכלכלי הרובץ עלינו.כמה אפשרויות להכנסה נוספת:קריאת מייליםהכנסה נוספת באמצעות קריאת מיילים היא הכנסה קלה שאיננה דורשת זמן או מאמצים רבים. הרבה מאוד עסקים וחברות יהיו מוכנים לשלם תגמולים על מנת שהגולשים יכנסו לאתרים שלהם ויגלשו בהם.

כל מה שנדרש מהגולש הוא להיכנס לאתר האינטרנט ולצפות בו. הגולש גם איננו נדרש לשום תשלום או תמורה כספית. על הגולש להירשם לאתר ולאחר תהליך זה הוא יתחיל לקבל מיילים לתיבת הדואר שלו. עם פתיחת המייל יהיה עליו ללחוץ על הקישור ולצפות באתר המפרסם.שאלוני סקר באינטרנטעוד דרך להכנסה נוספת היא מילוי סקרים באינטרנט. חברות סקרים שונות מציעות תגמולים כספיים למשתתפי בסקרים ואלה רק אמורים לענות על השאלות השונות. הגולש יקבל באמצעות המייל סקר המתאים לפרופיל שלו, הוא יכנס לאתר וישיב על השאלות ותמורת פעולה זו יקבל כמה שקלים בודדים.לאחר צבירת מינימום סכום כספי שנקבע מראש, ישלח התשלום לבית הגולש.

 

כתיבת מאמרי תוכן לאינטרנט אם ניחנתם בכישרון כתיבה, ייתכן וזו הדרך המומלצת בעבורכם על מנת שתוכלו לזכות בהכנסה נוספת. כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט חשובה מאין כמותה על מנת שיהיה זה אפשרי לקדם את האתר במנועי החיפוש השונים. כתיבת מאמרי תוכן מכוונת בראש ובראשונה למנועי החיפוש ובאמצעות המאמרים ניתן לקדם מכירות, למשוך אל האתר לקוחות פוטנציאלים ולהגביר את התנועה באתר. לא מדובר כאן על כתיבה יצירתית וספרותית אלא על כתיבה שיווקית , ממוקדת ותכליתית.

 

הקמת אתר או בלוג אופציה מעולה להכנסה נוספת. אין היום בעלי עסקים שאינם מבינים את עוצמתו וכוח השפעתו של האינטרנט והם יהיו מוכנים לשלם כסף רב על מנת שהעסק שלהם יזכה לחשיפה הולמת באתרי האינטרנט השונים. אם יש לכם אתר אינטרנט או בלוג פופולארי, תוכלו למכור בהם שטחי פרסום ולהרוויח תמורתם כסף. תעשיית הפרסום בעולם האינטרנט מגלגלת סכומים דמיוניים וכל אחד היום יכול לקחת חלק בתעשייה משגשגת זו. מדובר על מקור מעולה להכנסה פאסיבית.