על יתרונות עבודה מהבית אין צורך לפרט ובכל זאת קשה שלא שכן מדובר באופי משרה אידיאלי עבור אמהות ואבות אשר מעוניינים לבלות זמן איכות עם ילדיהם במקום לבזבז שעות מיותרות על עמידה בפקקים, אידיאלי עבור אנשים אשר מעוניינים להיות "אדון לעצמם" ולקבוע לעצמם את השעות, לקבוע את הלו"ז היומי מבלי לדווח לשעון הנוכחות או לממונים על ההספק היומי וכמובן אידיאלי עבור אנשים שתחום עיסוקם ותחום עניינם מתאים לעבודה עצמאית שאת כולה או חלקה ניתן לבצע מן הבית. אז אם אתם בדיוק יושבים במשרדכם ותוהים מה עליכם לעשות על מנת למצוא עבודה מהבית הגעתם למקום הנכון. למי באמת מתאים לעבוד מהבית? וכיצד חברת השמה תוכל לעזור לכם במשימה? כל התשובות והעצות במאמר שלפניכם.

למי מתאים לעבוד מן הבית וכיצד חברת השמה תוכל לעזור בחיפוש המשרה?

התשובה לשאלה למי מתאים לעבוד מן הבית משתנה ותלויה בלא מעט פרמטרים למשל כאשר אדם ומשפחתו בוחרים לגור ביישוב מרוחק שאינו מתאפיין בשפע של משרות והצעות תעסוקה, עבודה מן הבית תהיה אידיאלית. שנית, ישנם אנשים אשר מעוניינים לבצע איזון נכון יותר בחייהם ולעבוד מן הבית, תגשים את האידיאולוגיה ואת העקרונות על פיהם הם חיים. ושלישית, יש לא מעט מעסיקים אשר מעדיפים להעסיק עובדים מתוך הבית על מנת לחסוך בעלויות לוגיסטיות שונות כגון חשמל, נסיעות וכו'. כלומר עבודה מן הבית אינה מיועדת בהכרח לפרילנסרים או עצמאים אלא גם ללא מעט שכירים. ובדיוק כאן נכנסות לתפקידן חברות כח אדם ומהוות גורם תיווך חשוב בדרך למציאת עבודת חלומותיכם. כאמור, יש לא מעט חברות ובתי עסק אשר מעדיפים לשכור עובדים ולאפשר להם לעבוד כל הזמן או מחצית מן הזמן רק מהבית. המדובר במגוון רחב של תחומים החל מתעשיית ההיי טק כמובן ועד לתחומי אחרים כגון הנהלת חשבונות, מזכירות, עבודות הקשורות למכירה וכו'. במקום שכל חברה תשקיע משאבים בפרסום ואיתור מועמדים, הפנייה לגורם חיצוני, קרי חברות השמה, פותר את שלב הביינים המעיק. ולכן, כאשר אתם מעוניינים לבדוק אילו משרות מהבית קיימות ואת מידת התאמתכם, פנו בראש ובראשונה לחברות כוח האדם וההשמה על מנת להגדיל את סיכוי איתור המשרה וכמובן את סיכוי קבלתכם למשרת חלומותיכם.

צריך עזרה? לפיד כח אדם והשמה לשירותך http://www.lapid-ltd.co.il 

טיפים לעבודה יעילה מתוך הבית

אז  לאחר שמצאתם את משרת חלומותיכם באמצעות חברת השמה, ברכותינו! כעת על מנת להצליח במשימה עליכם לבצע כמה פעולות על מנת לייעל ולמקסם את שעות העבודה ככל האפשר למשל: ארגנו לכם פינת עבודה מוגדרת באחד מן החדרים או אפילו בסלון עצמו על מנת להגדיר את חלל העבודה ולהפרידו משאר הבית. שנית, התנהלו כאילו אתם יוצאים מן הבית וקבעו לכם שעות הפסקה מוגדרות. כל אלו ועוד, יעזרו לכם להתרכז בעבודה גרידא ולהפריד את העבודה משאר מטלות ועיסוקי הבית. בהצלחה!